Co vše vám můžeme nabídnout?

Výběr renomované kanceláře je alfou a omegou bezproblémové spolupráce a hladkého průběhu každé realitní transakce. Klienty vstupující na realitní trh vede ke dveřím realitní kanceláře snaha ušetřit starosti a zajistit bezproblémovou transakci. V AC Real si plně uvědomujeme důležitost tohoto procesu a je naší prioritou nabídnout Vám maximální servis.

Na trhu se pohybujeme již řadu let a zakládáme si na dobrém jménu a individuálním přístupu ke klientům. Díky tomu můžeme nabídnout kombinaci služeb velkých realitních kanceláří s výhodami přátelské „rodinné“ společnosti. Ať již nemovitost prodáváte, poptáváte nebo jste se ocitli v těžké životní situaci, kde hraje nemovitost prim, jsme vždy připraveni najít pro Vás řešení přímo na míru.

Spolupracujeme výhradně na exkluzivní smlouvu, abychom pro Vás mohli zajistit komplexní servis. Vždy se Vám plně přizpůsobíme a jednáme pouze ve vzájemné součinnosti. Zajistíme pro Vás vše, od výpisu z katastru přes kupní smlouvy až po pomoc se stěhováním. Pro Vaši plnou spokojenost uděláme zkrátka možné i nemožné.